banner181
banner210

Yüz, kol ve bacak nakilleri, Bilim Komisyonu'nda ele alınacak

28 Şubat 2012 Salı 17:22
Bu haber 517 kez okundu

Sağlık Bakanlığı, Hacettepe ve Akdeniz Üniversitelerinde yapılan kompozit doku nakillerinin, yarın toplanacak Kompozit Doku Nakli Bilim Komisyonu’nda değerlendirileceğini açıkladı.         Sağlık Bakanlığı’ndan...

Yüz, kol ve bacak nakilleri, Bilim Komisyonu'nda ele alınacak
Sağlık Bakanlığı, Hacettepe ve Akdeniz Üniversitelerinde yapılan kompozit doku nakillerinin, yarın toplanacak Kompozit Doku Nakli Bilim Komisyonu’nda değerlendirileceğini açıkladı.

        Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, "29 Mart 2011 tarihli Kompozit Doku Nakli Yönergesine göre Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan Kompozit Doku Nakli Bilim Komisyonu’nun yılda en az iki kez toplanarak, yapılan bütün işlemleri değerlendirmesi kararlaştırılmıştır." denildi. Söz konusu komisyonun, 2012 yılının ilk toplantısını bu kapsamda yarın gerçekleştireceği kaydedilen açıklamada, "Toplantıda, Antalya Akdeniz Üniversitesi ve Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde yapılan kompozit doku nakilleri ile ilgili süreç değerlendirilecektir. Kompozit Doku Nakli Bilim Komisyonunun değerlendirme sonucu kamuoyumuzla paylaşılacaktır." ifadelerine yer verildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder