banner181

Veliler, sınav stresini hissetmeleri için sınava tabi tutuldu

28 Şubat 2012 Salı 16:30
Bu haber 1066 kez okundu

Beypazarı Samanyolu Koleji’nde, öğrencilerin yaşadığı sınav stresini hissetmeleri için veliler için de sınav düzenlendi.         Büyük ilgi gösterilen sınav sonunda veliler, bu sınav ile birlikte...

Veliler, sınav stresini hissetmeleri için sınava tabi tutuldu
Beypazarı Samanyolu Koleji’nde, öğrencilerin yaşadığı sınav stresini hissetmeleri için veliler için de sınav düzenlendi.

        Büyük ilgi gösterilen sınav sonunda veliler, bu sınav ile birlikte çocuklarının neler yaşadıklarını anladıklarını ve okudukları kitap sayesinde günlük hayatta karşılaşılan durumları bir kez daha hatırladıklarını ifade ettiler.

Beypazarı Samanyolu Koleji Müdürü Sabri Aktaş, açıklamasında, asıl amaçlarının, velilere kitap okutmak olduğunu belirterek, tüm velilerinin ilgili kitabı aldıklarını ifade etti. Kitap okutmanın yanında, velilerin, bir de sınav stresi yaşamalarını istediklerini söyleyen Aktaş, "15 yıldır sınava girmeyen velilerimiz varmış. Çocuklarına yaklaşırlarken sınav stresinin ne olduğunu, nasıl sınav olunduğunu hissetsinler istedik." diye konuştu. Velilere yönelik yapılan sınavın sonucu 10 Mart günü Yazar Fatih Kalkınç tarafından verilecek seminerden sonra açıklanacak.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder