banner181
banner210

Batman ilçelerinde atletizm yarışmaları yapılacak

28 Şubat 2012 Salı 16:14
Bu haber 920 kez okundu

Atletizm geliştirme projesi kapsamında dört ilçede koşu yarışmaları yapılacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aydın Ekinci, sporun diğer branşlarını ilçelere de kaydıracaklarını söyledi.         Batman...

Batman ilçelerinde atletizm yarışmaları yapılacak
Atletizm geliştirme projesi kapsamında dört ilçede koşu yarışmaları yapılacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aydın Ekinci, sporun diğer branşlarını ilçelere de kaydıracaklarını söyledi.

        Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 1 Mart’ta Gercüş’te, 2 Mart’ta Sason’da, 5 Mart’ta Beşiri’de ve 6 Mart’ta Kozluk’ta atletizm yarışması düzenlemek için hazırlıklarını tamamladı. Atletizm İl Temsilcisi Ufuk Başkut ve ekibiyle birlikte hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aydın Ekinci, “İlçelerde de sporun bütün branşlarını gerçekleştirmeye kararlıyız. Dört ilçemizde yapılacak yarışmalarda ilk 10’a giren başarılı sporcularımıza madalya vereceğiz. 15 hakem görevlendirilmesi yapıldı. Atletim koşularının yanı sıra 9 Mart’ta da Batman’da hem ilçelerin hem de kent merkezindeki eğitim yuvalarındaki genç kardeşlerimizin dayanışma içinde koşacağı bir yarışma düzenleyeceğiz. Proje kapsamında toplam 160 madalyayı dört kategoride yarışacak sporcularımıza vereceğiz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder