banner181
banner210

Gercüş’te öğretmenler arası satranç turnuvası düzenlendi

28 Şubat 2012 Salı 16:11
Bu haber 335 kez okundu

Batman'ın Gercüş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi’nin organize ettiği 'Öğretmenler Arası Satranç Turnuvası' Öğretmenevi lokalinde gerçekleşti. İlçe merkezi, belde ve köylerdeki öğretmenlerin büyük bir çoğunluğunun...

Gercüş'te öğretmenler arası satranç turnuvası düzenlendi
Batman'ın Gercüş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi’nin organize ettiği 'Öğretmenler Arası Satranç Turnuvası' Öğretmenevi lokalinde gerçekleşti. İlçe merkezi, belde ve köylerdeki öğretmenlerin büyük bir çoğunluğunun katıldığı turnuvada, öğretmenler rakipleri karşısında ter döktü.

        Yarışanlar arasında öğretmenler yanı sıra Kaymakam Halit Mengi de vardı. Mengi, rakibi karşısında başarı elde ederek ikinci tura çıktı. Sıcak bir ortamda gerçekleşen turnuva hakkında Kaymakam Mengi şunları söyledi: “İlçemizde bu tür sosyal etkinliklerin olması, bizleri geleceğe dair umutlandırmaktadır. Öğretmenlerimizden şimdiye dek bu tür etkinliklerin ilçemizdeki yoksunluğuna dair pek çok kez serzeniş duymuşuzdur. Umarım bu etkinlik hafızalarında güzel bir yer edinir. Ar-Ge’deki arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder