banner181

16 ay önce kaybolan kadından haber yok

28 Şubat 2012 Salı 15:39
Bu haber 1673 kez okundu

Karabük’ün Yenice ilçesinde evinden ayrılan kadından 16 aydan bu yana haber alınamıyor. Karabük’ün Yenice ilçesine bağlı Kırıklar Mahallesi'ndeki evinden 16 ay önce, gece geç saatlerde kimseye haber vermeden ayrılan Şaizer Aratoğlu'nu...

16 ay önce kaybolan kadından haber yok
Karabük’ün Yenice ilçesinde evinden ayrılan kadından 16 aydan bu yana haber alınamıyor.

Karabük’ün Yenice ilçesine bağlı Kırıklar Mahallesi'ndeki evinden 16 ay önce, gece geç saatlerde kimseye haber vermeden ayrılan Şaizer Aratoğlu'nu (47) aramak için tüm mahalleli, Karabük İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü arama kurtarma ekibi, polis ve jandarma ekipleri seferber oldu. Kaybolmadan 1 yıl önce 22 yaşındaki oğlu Fırat Aratoğlu’nu kaybettikten sonra içine kapanan ve sık sık oğlunun Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde bulunan mezarına gittiği belirtilen kadın, tüm aramalara rağmen bulunamadı.

    Ali Aratoğlu, eşinin, oğlu Fırat’ın ölümünden sonra tamamen içine kapandığını söyledi. Aratoğlu, "Oğlumu kaybettim, şimdi de eşim ortada yok. Ümidimi kaybetmedim. Kötü haber tez gelir. Ama bugüne kadar ne iyi, ne de kötü bir haberi geldi. Sanki yer yarıldı, yerin içine girdi. Eğer yaşamını yitirdiyse, bari dua edecek mezarının olmasını umut ediyorum. Yine de Cenab-ı Allah’tan umut kesilmez. Gören veya hakkında bilgi sahibi olan kişilerin en yakın emniyet birimine haber vermesini istiyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder