banner181
banner210

Polisin yoldan çevirdiği arabalarda uyuşturucu çıktı

28 Şubat 2012 Salı 15:23
Bu haber 575 kez okundu

Balıkesir'in Edremit ilçesinde rutin kontrol yapan polis ekiplerinin çevirdiği iki arabada, yaklaşık 1,5 kg. esrar ele geçirildi. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan zanlıların, daha önce de uyuşturucu ticareti suçundan sabıkaları olduğu...

Polisin yoldan çevirdiği arabalarda uyuşturucu çıktı
Balıkesir'in Edremit ilçesinde rutin kontrol yapan polis ekiplerinin çevirdiği iki arabada, yaklaşık 1,5 kg. esrar ele geçirildi. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan zanlıların, daha önce de uyuşturucu ticareti suçundan sabıkaları olduğu ortaya çıktı.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerinin Yenice beldesinde yaptığı rutin kontrollerde, bir otomobilde 1 kg. esrar maddesi ele geçirildi. Durdurulan "10 ..." plakalı arabayı arayan ekipler, ön koltuğun altına gizlenmiş 5 litrelik plastik şişede esrar buldu. Arabadaki G.Ş. (38) ve T.G. (29) hakkında araştırma yapan polisler, uyuşturucu ticaretinden cezaevine girdiklerini ortaya çıkardı.

Aynı ekiplerin Akçay beldesindeki rutin uygulamasında ise yine "10 ..." plakalı bir arabada, 500 gr. esrar maddesi ele geçirildi. Arabadaki A.B. (45) ve H.E. (57) isimli şahıslar gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

İki olaydaki zanlılar, uyuşturucu ticareti suçundan tutuklandı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder