banner181
banner210

Acıbadem Hastaneleri, Bulgaristan'da iki kulübe sponsor oluyor

28 Şubat 2012 Salı 15:21
Bu haber 4051 kez okundu

Acıbadem Hastaneler Grubu, Bulgaristan’ın büyük futbol kulüplerinden Levski Sofya'ıin sağlık sponsoru oldu. Bugün yapılan basın toplantısında, yeni sponsor medyaya tanıtıldı. Anlaşmaya göre, Acıbadem Hastaneler Grubu, Levski’nin 4,5...

Acıbadem Hastaneleri, Bulgaristan'da iki kulübe sponsor oluyor
Acıbadem Hastaneler Grubu, Bulgaristan’ın büyük futbol kulüplerinden Levski Sofya'ıin sağlık sponsoru oldu. Bugün yapılan basın toplantısında, yeni sponsor medyaya tanıtıldı. Anlaşmaya göre, Acıbadem Hastaneler Grubu, Levski’nin 4,5 yıllık sağlık sponsoru olacak. T

Levski Sofya İcra Müdürü Konstantin Bajdekov, kulübün sağlık için yılda ortalama 120 bin leva ayırdığını, bundan sonra Acıbadem'den ücretsiz sağlık hizmeti alacaklarını ifade etti.

Acıbadem Hastaneler Grubu, yarında Bulgaristan’ın bir diğer büyük futbol kulübü ÇSKA ile de sponsorluk anlaşması imzalayarak, ülkedeki iki büyük kulübün resmi sağlık sponsoru olacak.

Acıbadem Spor Sponsorlukları Sorumlusu Çağrı İlk, Türkiye’nin ve bölgenin en büyük sağlık grubu olarak Sofya’da bulunmaktan memnun olduklarını söyledi. Grubun Türkiye’de futbol, basketbol voleybol gibi birçok takım ile sponsorluk anlaşması hatırlatan İlk, ‘Sporun Sağlığı Acıbadem’e Emanet’ sloganı ile Türkiye’de kazanılan tecrübeleri yurtdışına aktarmayı istediklerini belirtti.

ACIBADEM, BULGAR SAĞLIK SEKTÖRÜNDE BOY GÖSTERECEK
Acıbadem’in Bulgaristan halkına yabancı olmadığın, Filibe ve Sofya’daki irtibat ofisleri ile Bulgaristan halkının Türkiye’ye gelip hastaneden hizmet aldıklarını dile getiren İlk, kısa bir süre içinde Bulgaristan’a sağlık sektöründe bir yatırım yapmayı planladıklarını kaydetti. Levski’nin Bulgaristan’ın çok önemli futbol takımlarından biri olduğunu ve sağlık sponsoru olmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren İlk "Artık sağlıkları bize emanet. Birlikte nice başarılara imza atacağımız ümit ediyorum." şeklinde konuştu.

ROMANYA VE UKRAYNA'DAKİ TAKIMLARA DA SPONSOR OLACAK
Cihan’a konuşan Çağrı İlk, Acıbadem Sağlık Grubu olarak büyüyen bir şirket olduklarını, sadece Türkiye’de değil yurt dışında da yatırımları olduğunu ve yatırım yapmaya devam ettiklerini söyledi. En son Japon ve Malezya ortaklığı ile dünyanın en büyük ikinci sağlık grubunun bir zinciri haline geldiklerini aktaran İlk, şöyle devam etti: “Türkiye’de spora yaptığımız katkının ardından bu tecrübemizi yurt dışına taşımak istedik. Önce Sırbistan’ın Kızılyıldız ve Partizan takımlarının resmi sağlık sponsoru olduk. Ardından Azerbaycan’ın Bakü takımı ile anlaştık. Şimdi de Bulgaristan’ın iki köklü takımı ile anlaşıyoruz. Amacımız, ‘Türk Sporunun Sağlığı Bize Emanet’ sloganını ‘Tüm Dünyanın Sporcularının Sağlığı Bize Emanet” sloganına dönüştürdük. Dünyadaki bir çok sporcu zaten hastanemizi tercih ediyordu. Önemli bir spor sağlığı merkezi kurduk. Önemli bir tercih noktasıyız. Balkanlarda bundan sonraki anlaşmaların Romanya ve Ukrayna ile yapılmasını ümit ediyoruz.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder