banner181

Yazıcıoğlu kardeşler, Gülmez’i ziyaret etti

28 Şubat 2012 Salı 15:01
Bu haber 424 kez okundu

Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ile Başkan Vekili İrfan Yazıcıoğlu, Vergi Haftası dolayısıyla Karadeniz Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Ergun Gülmez’i makamında ziyaret etti.        Ziyaretten...

Yazıcıoğlu kardeşler, Gülmez'i ziyaret etti
Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ile Başkan Vekili İrfan Yazıcıoğlu, Vergi Haftası dolayısıyla Karadeniz Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Ergun Gülmez’i makamında ziyaret etti.

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vergi Dairesi Müdürü Ergun Gülmez, herkesin geliri nispetinde vergisini vermesi gerektiğini söyledi. Vergi vermenin kutsallığına dikkat çeken Gülmez, “Mükelleflerimizden, ödedikleri vergilerin mutlak suretle kendilerine döneceği düşüncesiyle hareket etmelerini istiyoruz.” dedi.

        Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak vergilerini düzenli bir şekilde ödemeye özen gösterdiklerini belirten İlhan Yazıcıoğlu, ilçede etkisini sürdüren ekonomik krize değindi. Çok sayıda esnaf, sanayici ve tüccarın banka kredileri ile ayakta kalmaya çalıştığını vurgulayan Yazıcıoğlu, Ereğli’deki mükelleflerin her türlü sıkıntıya rağmen vergi konusunda hassasiyet göstermeye çalıştıklarını kaydetti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder