banner181
banner210

Çiftçiler, gece eğitimi ile bilgilendirildi

28 Şubat 2012 Salı 14:21
Bu haber 452 kez okundu

Bursa'da Gürsu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ova köylerinde yaşayan meyve üreticileri için düzenlediği gece eğitimlerini tamamladı.    Gürsu İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından...

Çiftçiler, gece eğitimi ile bilgilendirildi
Bursa'da Gürsu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ova köylerinde yaşayan meyve üreticileri için düzenlediği gece eğitimlerini tamamladı.

    Gürsu İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Kazıklı, Karahıdır, İğdir, Hasanköy, Adaköy, Kumlukalan ve Ağaköy'de çiftçilere yönelik eğitim programları düzenlendi. Yaklaşık 300 üreticinin katıldığı eğitim toplantılarına İlçe Müdürü Yahya Işık ile Ziraat Odası Başkanı Kamil Dönmez de eşlik etti.

    Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü mühendislerinden İsrafil Yüce, Murat Çetin, Müzeyyen Avşar, Rafet Bakoğlu ile Teknikerler İhsan Usta ve Ahmet Koç tarafından üreticilere; veteriner hizmetleri, bitki sağlığı gıda ve yem kanunu, iyi tarım uygulamaları, entegre kontrollü ürün yönetimi projeleri, bitki koruma ürünlerinin kullanımı ve destekleme uygulamaları konularında bilgiler verildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder