banner181

Martı Resort Deluxe, 'Thomas Cook Mükemmellik Ödülü’nü aldı

28 Şubat 2012 Salı 13:34
Bu haber 709 kez okundu

Muğla’nın Marmaris ilçesindeki İçmeler Koyu'nda yer alan Martı Resort Deluxe, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un 'Mükemmellik Ödülü'nü aldı. Yüksek standartlı hizmet ve tesisleriyle ödüle layık görülen Martı Resort Deluxe, bu...

Martı Resort Deluxe, 'Thomas Cook Mükemmellik Ödülü'nü aldı
Muğla’nın Marmaris ilçesindeki İçmeler Koyu'nda yer alan Martı Resort Deluxe, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un 'Mükemmellik Ödülü'nü aldı. Yüksek standartlı hizmet ve tesisleriyle ödüle layık görülen Martı Resort Deluxe, bu ödülü almaya hak kazanan Türkiye'deki toplam dört tesisten biri oldu.

Martı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Martı Otel İşletmeleri AŞ Genel Müdürü Emre Narin, "Martı Resort Deluxe'un 282 odasının tamamını yenilerken, aynı zamanda servis kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarttık. Bunun sonucunda, 30 yılı aşkın süredir ana iş ortaklarımızdan biri olan Thomas Cook'tan bu ödülü almış olmak bizim için ayrı bir anlam ifade ediyor. Bunun yanı sıra özellikle çevre ve denizlerimizin korunması, temizlenmesi alanındaki çalışmalarımızı da itinayla sürdürüyoruz. Müşterilerimize dört dörtlük tesis ve hizmetler sunmaya yoğunlaşıyoruz. Thomas Cook'un bizi 'Mükemmellik Ödülü'ne layık görmesi de çalışmalarımızdan olumlu sonuçlar aldığımızın bir göstergesidir." dedi.

MARTI RESORT DELUXE'TA DOĞAYLA İÇ İÇE TATİL

        Marmaris İçmeler Koyu'nda, 31 bin 134 metrekarelik arazi üzerine denize sıfır konumda kurulu olan 5 yıldızlı Martı Resort De Luxe Hotel, 4 ayrı blokta yer alan 257 odası, 11 suiti ve 12 deluxe villasıyla eşsiz bir tatil imkânı sunuyor. Dibi görünen dupduru denizi, taş ve ahşaptan oluşan benzersiz yöre mimarisi ve botanik bahçe özelliklerine sahip yeşil alan düzenlemesiyle otel ziyaretçilerin doğayla iç içe, huzurlu bir tatil yapmasını sağlıyor. Martı Resort De Luxe Hotel, misafirlerine sunduğu motorlu ve motorsuz su sporları, 2 adet açık ve bir adet kapalı havuz, Türk hamamı, SPA merkezi gibi imkanların yanı sıra Ege, Türk, Uzakdoğu, Fransız ve İtalyan mutfağından gurme lezzetler sunan lokantalarıyla da beğeni topluyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder