banner181

Ünlü yönetmen Uçakan’dan konferans

27 Şubat 2012 Pazartesi 20:29
Bu haber 3050 kez okundu

Kahramanmaraş Belediyesi, düzenlediği sinema günleri çerçevesinde yönetmen, senarist ve oyun yazarı Mesut Uçakan’ı konuk etti. Mesut Uçakan’ın filmlerinden oluşan bir haftalık sinema günlerinin son gününde kokteyl, söyleşi ve konferans...

Ünlü yönetmen Uçakan'dan konferans
Kahramanmaraş Belediyesi, düzenlediği sinema günleri çerçevesinde yönetmen, senarist ve oyun yazarı Mesut Uçakan’ı konuk etti.

Mesut Uçakan’ın filmlerinden oluşan bir haftalık sinema günlerinin son gününde kokteyl, söyleşi ve konferans düzenlendi. Söyleşi öncesi verilen kokteylde Mesut Uçakan hayranlarıyla bir araya geldi. Yapılan söyleşinin ardından konferansa geçildi ve Uçakan, sinema dünyasında yaşanan güncel durumları değerlendirdi, Türk sinemasının geldiği nokta üzerinde durdu.

Belediye başkan yardımcıları Cevdet Kabakcı, Hasan Kara ve belediye birim müdürleri ile belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleştirilen konferansın sonunda, Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Kabakcı, ünlü yönetmen Mesut Uçakan’a verdiği bilgiler ve katılımlarından dolayı madalya beratı ve plaket verdi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder