banner181

Kadıgüllü Köyü İlköğretim Okulu Kıvılcım Dergisi'nin 4. sayısını çıkardı

27 Şubat 2012 Pazartesi 19:26
Bu haber 612 kez okundu

Yozgat’ın Sarıkaya ilçesine bağlı Kadıgüllü Köyü Şehit Halit ilköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı 'Kıvılcım Dergisi'nin 4. sayısı çıktı.        Milli Eğitim Bakanlığı...

Kadıgüllü Köyü İlköğretim Okulu Kıvılcım Dergisi'nin 4. sayısını çıkardı
Yozgat’ın Sarıkaya ilçesine bağlı Kadıgüllü Köyü Şehit Halit ilköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı 'Kıvılcım Dergisi'nin 4. sayısı çıktı.

        Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Toplam Kalite Yönetimi' (TKY) uygulamalarında, 46 bin okulun 3 bin 500 projesi arasında ilk 20'ye giren ve 'Türkiye Şampiyonu' olarak adını duyuran Sarıkaya Kadıgüllü Şehit Halit Aksu İlköğretim Okulu'nun böyle önemli bir dereceyi elde etmesi Yozgat eğitimine şevk verdi.

        Kadıgüllü Köyü Şehit Halit İlköğretim Okulu Müdürü Recep Akdemir, yaptığı açıklamada, yetersiz imkanlara rağmen bir özel kolej gibi eğitim seviyesi yüksek olan okullarında öğretmenleri ve öğrencilerinin özverili çalışmalarıyla her yıl çıkardıkları Kıvılcım Dergisi'nin bu yıl da 4. sayısını çıkardıklarını söyledi.

        Kıvılcım Dergisi'ni, öğrencilerinin ömür boyu unutamayacaklarını ifade eden Akdemir, "Öğrencilerimiz, ilerde hayata atıldıklarında, çocuklarına anlatacakları güzel bir anı bu Kıvılcım Dergisi olacak. Bu dergimizi okuyan herkes, mutlaka kendisini ilgilendirecek konular bulacaklardır. Derginin grafik ve tasarımını ben yaptım. Editörlüğünü Didem Köse, yazı işlerini ve hazırlık çalışmalarını danışman öğretmenlerimizden Hava Tekin, Mehmet Öztürk, Ayben Meral ve Melike Erturun yaptı. İnşallah okulumuz, bu tür faaliyetleriyle de büyük başarılara imza atacaktır." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder