banner181
banner210

AK Parti’den depremzedelere ziyaret

27 Şubat 2012 Pazartesi 18:01
Bu haber 1857 kez okundu

AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, bir grup partiliyle birlikte Lara’daki TRT Dinlenme Tesisleri’ne yerleştirilen Vanlı depremzedeleri ziyaret etti. Depremzedelerle sohbet eden Köse, onların talep, sorun ve sıkıntılarını dinledi. Çocuk,...

AK Parti'den depremzedelere ziyaret
AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, bir grup partiliyle birlikte Lara’daki TRT Dinlenme Tesisleri’ne yerleştirilen Vanlı depremzedeleri ziyaret etti.
Depremzedelerle sohbet eden Köse, onların talep, sorun ve sıkıntılarını dinledi. Çocuk, kadın ve erkeklerle birlikte 343 kişinin bulunduğu TRT Kampı’nda yaşayan depremzedelerin büyük çoğunluğu iş talebinde bulundu. Bazı depremzedeler, çocukların uyum sorunu yaşadığını belirtti, bazıları kitap, defter, kıyafet gibi eksiklerinin olduğunu söyledi.
Antalya Valiliği ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılandığını belirten Köse, “Valiliğimizin bu konudaki çalışmalarına, belediyelerimiz ve duyarlı vatandaşlarımız da destek oluyorlar. Van ve Antalya valiliklerinin koordinasyonu neticesinde Antalya’daki tesislere ve otellere yerleştirilen depremzede kardeşlerimizi ziyaret edip, onların ihtiyaçlarını karşılamaya, sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Bilsinler ki her zaman onların yanındayız. Yaralarını sarabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder