banner181

CEV’den Ankara’ya bir kez daha olumlu rapor

27 Şubat 2012 Pazartesi 17:48
Bu haber 470 kez okundu

Avrupa Voleybol Konfederasyonu'ndan (CEV) Ankara’ya bir kez daha olumlu rapor geldi. 18 - 26 Ağustos tarihlerinde Ankara’da yapılacak Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıkları devam ediyor. Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV),

CEV'den Ankara'ya bir kez daha olumlu rapor
Avrupa Voleybol Konfederasyonu'ndan (CEV) Ankara’ya bir kez daha olumlu rapor geldi. 18 - 26 Ağustos tarihlerinde Ankara’da yapılacak Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıkları devam ediyor. Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Türkiye Voleybol Federasyonu'nun yürüttüğü hazırlıkları çok yakından izliyor.

    Bu kapsamda, 25 Şubat Cumartesi günü Ankara’ya gelen CEV Yönetim Kurulu Üyesi Maris Pekalis (Letonya) ve CEV Spor Organizasyonları Komisyonu Sekreteri Nico Hoeben (Hollanda) Ahmet Taner Kışlalı, Selim Sırrı Tarcan Voleybol Salonu ve Başkent Voleybol Kampusunu ziyaret ederek detaylı incelemelerde bulundular.
Sporcu ve delegasyonun konaklayacağı otelleri de teftiş eden CEV heyeti, Ankara’dan son derece memnun ayrıldıklarını ifade ettiler.

    Pekalis-Hoeben ikilisi, gezdikleri spor alanlarının güzelliği yanında, salonların ve tesislerin Avrupa Şampiyonası’na yarın başlayacakmış gibi hazır halde oluşlarını da övgü dolu sözlerle dile getirdiler. Çok verimli geçirdikleri teftiş ziyaretinden 15 Ağustos 2012'de Ankara’ya dönmek üzere ayrılan delegeler CEV Ofisine olumlu rapor verdiler.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder