banner181

Sigaraya izin verilmediği için rehabilitasyon merkezinden kaçan 11 kız bulundu

27 Şubat 2012 Pazartesi 17:24
Bu haber 513 kez okundu

Bursa'da, sigara içmelerine izin verilmediği için Ovaakça Rehabilitasyon Merkezi’nden kaçan 11 kız çocuğu, kısa sürede bulunarak merkeze teslim edildi.     Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürü Dr. Sunay Özkul, sigara...

Sigaraya izin verilmediği için rehabilitasyon merkezinden kaçan 11 kız bulundu
Bursa'da, sigara içmelerine izin verilmediği için Ovaakça Rehabilitasyon Merkezi’nden kaçan 11 kız çocuğu, kısa sürede bulunarak merkeze teslim edildi.

    Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürü Dr. Sunay Özkul, sigara içmelerine izin verilmeyen kız çocuklarının kaçmalarının ardından jandarma ve polise bilgi verilerek kaçan kızların bulunması için derhal çalışma başlatıldığını söyledi. Kaçan kız çocuklarının 8'inin ilk gün, diğerlerinin de ertesi gün bulunarak merkeze teslim edildiğini belirten Özkul, bir daha bu tür olayların yaşanmaması için bütün tedbirleri aldıklarını kaydetti.

    Yurtta kalan kız çocuklarına eğitim veren merkezin Bursa’da önemli bir görevi yerine getirdiğine dikkat çeken Özkul, rehabilitasyon sistemlerinde yenilik yapılacağını ve rehabilitasyon sürelerinin kısaltılacağı ifade etti.

    Özkul, hazırladıkları projelerle çocukların rehabilitasyon süreçlerini hızlandıracaklarını sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder