banner181
banner210

Burdur Defterdarlığı'dan sürücülere karanfil ve ceviz ezmesi

27 Şubat 2012 Pazartesi 17:05
Bu haber 517 kez okundu

Vergi Haftası nedeniyle Burdur Defterdarlığı yolda durdurduğu araçlara ceviz ezmesi ve karanfil dağıttı.        Maliyeyi görünce tedirgin olan şoförler, ceviz ezmesi ve karanfille karşılandılar. Burdur-Antalya...

Burdur Defterdarlığı'dan sürücülere karanfil ve ceviz ezmesi
Vergi Haftası nedeniyle Burdur Defterdarlığı yolda durdurduğu araçlara ceviz ezmesi ve karanfil dağıttı.

        Maliyeyi görünce tedirgin olan şoförler, ceviz ezmesi ve karanfille karşılandılar. Burdur-Antalya kara yolunda şoförlerin ve yolcuların vergi haftasını defterdarlık çalışanları kutladı. Durdurulan her araca ceviz ezmesi ve karanfil ikram edildi. İlk defa böyle bir uygulamayla karşılaşan şoförler ise şaşkınlığını gizleyemedi. Daha önce maliye çalışanlarının sadece evrak sorgulamak için kendilerini duruğunu söyleyen kamyon şoförü Osman Ulusoy, "Şoförler için çok değişik bir uygulama olmuş. İlk defa böyle bir uygulamayla karşılaşıyorum." dedi.

        Isparta’dan Antalya’ya yolculuk yapan Şoför Veysel Solmaz ise uygulamanın çok güzel olduğunu ve diğer illere örnek olması gerektiğini söyledi. Yolcu otobüsünü de durduran Maliyeciler yolculara ceviz ezmesi ikram etti. Herkesin memnun olduğu uygulamada bin küçük paketlerde ceviz ezmesi ve karanfil dağıtıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder