banner181

Özel Grandmedical Hastanesi, Manisa Anadolu İHL ile kardeş kurum oldu

27 Şubat 2012 Pazartesi 16:57
Bu haber 526 kez okundu

Manisa’da, eğitimin kalitesini yükseltmek, okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olmak amacıyla hayata geçirilen ‘Kardeş Okul-Kardeş Kurum’ projesi kapsamında Özel Grandmedical Hastanesi ile Anadolu İmam Hatip...

Özel Grandmedical Hastanesi, Manisa Anadolu İHL ile kardeş kurum oldu
Manisa’da, eğitimin kalitesini yükseltmek, okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olmak amacıyla hayata geçirilen ‘Kardeş Okul-Kardeş Kurum’ projesi kapsamında Özel Grandmedical Hastanesi ile Anadolu İmam Hatip Lisesi arasında protokol imzalandı.

    İmza töreninde konuşan Vali Halil İbrahim Daşöz, bu projenin Manisa’da uygulanan özgün projelerden biri olduğunu söyledi.

    Proje kapsamında daha önce 205 okul ve kurum arasında protokol imzalandığını aktaran Daşöz, “Özel Grandmedical Hastanesi de bu kurumlardan biri. Grandmedical, Manisa’da kurulan modern bir hastane. Sağlık sektörüne çok büyük değerler kattı. Ayrıca hayırsever davranışlarıyla, katkılarıyla ilimizin birçok konusuna destek oluyorlar. Anadolu İmam Hatip Lisemiz ihtiyaçları ve eksikleri çok olan bir okulumuz. Dolayısıyla böyle bir eşleşme her iki taraf ve ilimiz açısından büyük anlam taşıyor.” dedi.

    Daşöz, Kardeş Okul-Kardeş Kurum projesiyle, sevgi, saygı, birlik, beraberlik, sosyal sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının daha iyi olacağını kaydetti. Valilik makamında düzenlenen protokol imza törenine Vali Halil İbrahim Daşöz’ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Özel Grandmedical Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Dindar, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Güçyener ve Okul Aile Birliği Başkanı Ramazan Şefik katıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder