banner181

GAMEK eğitmenleri, kurum içi eğitime alındı

27 Şubat 2012 Pazartesi 16:54
Bu haber 331 kez okundu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GAMEK), kursiyerlerine daha iyi eğitim verebilmek için eğitmenlerine yönelik kurum içi eğitim programı düzenliyor.        GAMEK Cumhuriyet...

GAMEK eğitmenleri, kurum içi eğitime alındı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GAMEK), kursiyerlerine daha iyi eğitim verebilmek için eğitmenlerine yönelik kurum içi eğitim programı düzenliyor.

        GAMEK Cumhuriyet Gençlik ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen kurum içi eğitim programında Zirve Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ramin Aliyev, 'sınıfta öğretmen-öğrenci ilişkisi' üzerine çeşitli bilgiler verdi.
        
        Konuyla ilgili açıklama yapan GAMEK Kursları Genel Koordinatörü Ramazan Dündar, “Eğitmenlerine verdiği seminerler ile eğitim kalitesini artırmayı amaçlayan GAMEK, öğrenci öğretmen ilişkisinin daha profesyonel uygulanabilmesi için Zirve Üniversitesi işbirliğiyle düzenlediği programda eğitmenlerin kendilerini geliştirmelerini amaçlıyor.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder