banner181

Genç karateciler Türkiye şampiyonasına iddialı hazırlanıyor

27 Şubat 2012 Pazartesi 16:45
Bu haber 548 kez okundu

Türkiye Karate Federasyonu’nun 2 -4 Mart tarihlerinde Antalya’nın Alanya ilçesinde yapacağı Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’na katılacak Şehitkamil Belediyespor Karate Takımı, hazırlıklarına devam ediyor.        Şampiyonaya,...

Genç karateciler Türkiye şampiyonasına iddialı hazırlanıyor
Türkiye Karate Federasyonu’nun 2 -4 Mart tarihlerinde Antalya’nın Alanya ilçesinde yapacağı Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’na katılacak Şehitkamil Belediyespor Karate Takımı, hazırlıklarına devam ediyor.

        Şampiyonaya, daha önce düzenlenen yarışmalarda birçok derece elde eden Şehitkamil Belediyespor’un sporcuları Tolga Çip, Burak Çip ve Semiha Topuz katılacak. Sporcular, şampiyonada ellerinden gelen her şeyi yaparak kulüplerinin ve Gaziantep’in ismini başarıyla temsil edeceklerini belirtti.

        Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Musa Yıldız, Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’na katılacak sporcuların iyi bir eğitim sürecinden geçtiklerini, bu kategorideki sporcuların sonuç ne olursa olsun öz güvenleri ve spora olan ilgilerinden dolayı tebrik edilmeleri gerektiğini kaydetti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder