banner181

Bitlis’teki kardeşlerini unutmadılar

27 Şubat 2012 Pazartesi 15:38
Bu haber 1273 kez okundu

Gaziantep Güney Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri, Gaziantep’ten Bitlis’e yardım elini uzattı. Öğrenciler, Tatvan ilçesindeki Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencilerine...

Bitlis'teki kardeşlerini unutmadılar
Gaziantep Güney Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri, Gaziantep’ten Bitlis’e yardım elini uzattı. Öğrenciler, Tatvan ilçesindeki Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye malzemesi, kıyafet ve oyuncak yardımı yaptı.

        Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından toplanan 850 adet kitap, birçok kıyafet ile çeşitli oyuncaklar, Tatvan ilçesindeki Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencilerine ulaştırıldı.
    
    İmkânları ölçüsünde yardım yapmayı kendilerine ilke edindiklerini ifade eden Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Erol Özdem, ''Amacımız yaptığımız yardımlarla yardımlaşma ve paylaşma duygusunu küçük kalplere aşılayarak, eğitimli ve bilinçli bir nesil yetişmesine küçük de olsa katkı sağlamaktır. Yardım için çaba gösteren çocuklarımızın mutlu olmasını görmek bizlere de ayrı bir mutluluk verdi.'' dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder