banner181

TFF'nin yeni başkanı Demirören, tebrikleri kabul etti

27 Şubat 2012 Pazartesi 15:16
Bu haber 1296 kez okundu

Türkiye Futbol Federasyonu Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'da, 231 delegenin 229 oyunu alan Yıldırım Demirören TFF Başkanlığı'na seçildi.    Futbol Federasyonu genel kurulunda başkanlık seçimine tek başkan adayı olarak...

TFF'nin yeni başkanı Demirören, tebrikleri kabul etti
Türkiye Futbol Federasyonu Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'da, 231 delegenin 229 oyunu alan Yıldırım Demirören TFF Başkanlığı'na seçildi.

    Futbol Federasyonu genel kurulunda başkanlık seçimine tek başkan adayı olarak katılan Yıldırım Demirören TFF Başkanlığı'na seçildi. Genel kurula katılan 231 delegeden 229'u başkanlık seçimi için oy kullandı. Delegelerin 221'inin oyunu alan Yıldırım Demirören, Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı oldu. Demirören, sonuçların açıklanmasının ardından delegelere yönelik bir teşekkür konuşması yaptı.

    Konuşmasına, genel kurula kadar TFF Başkanlığını vekaleten yürüten Hüsnü Güreli'ye teşekkür ederek başlayan Demirören, ''Bana oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu gemide her beraberiz. Bu gemiyi de sizlerin desteğiyle düzlüğe çıkaracağız. Ne karar alırsak alalım sizlerle paylaşarak alacağız. Allah mahcup etmesin, bir yola çıktık. Zorluklar aşılmak için vardır. Biz de bu zorlukların üstesinden geleceğiz. Herkese teşekkür ederim. Hayırlı olsun.'' dedi.

    Yıldırım Demirören konuşmasının ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte delegelerin tebriklerini ve yönetim kurulu üyeleriyle toplu fotoğraf çektirdi.
    
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder