banner181
banner210

Yılmazer: Davamız Türkiye’yi büyütmek, milleti yüceltmek

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:55
Bu haber 302 kez okundu

AK Parti Osmaniye İl Kadın Kolları Başkanı Zekiye Yılmazer, davalarının Türkiye'yi büyütme ve milleti yüceltme davası olduğunu söyledi.        Öğretmen evinde partili kadınlarla bir araya gelen Yılmazer,...

Yılmazer: Davamız Türkiye'yi büyütmek, milleti yüceltmek
AK Parti Osmaniye İl Kadın Kolları Başkanı Zekiye Yılmazer, davalarının Türkiye'yi büyütme ve milleti yüceltme davası olduğunu söyledi.

        Öğretmen evinde partili kadınlarla bir araya gelen Yılmazer, kadının sosyal ve kültürel seviyesinin AK Parti iktidarı döneminde büyük bir aşama kaydettiğini belirtti.

        Kadınların siyasete girmesinin ülkenin yönetilmesinde söz sahibi olması, siyaseti derleyip toparlaması, siyasete kalite getirmesi anlamına geldiğini belirten Yılmazer konuşmasında şunları söyledi: “Kadınlarımızın ülke yönetimine katılması için onları Ak Parti’de siyaset yapmaya ve insanımızın refahını arttıracak çalışmalara katkı sunmaya çağırıyoruz. Bu gün ülkemizi 10 yıl öncesine göre çok daha zengin, çok daha modem bir hale getiren, her türlü vesayeti kaldırıp, her kesin ve her keşimin kendisini mutlu ve huzurlu hissetmesine vesile olan Ak Partinin kazandığı zaferlerde, en büyük pay kadınlarındır. Bizim davamız Türkiye'yi büyütme, milleti yüceltme, demokrasi, insan hakları ve kardeşlik davasıdır. Biz bu yola ayrımcılığı ortadan kaldırmak, farklılıkları gidermek, husumetleri yok etmek, sevgiyi, aşkı, hakkı ve hukuku çoğaltmak için çıktık. Bütün kadınlarımızı bu kutlu yolda Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın arkasında el ele, kol kola, omuz omuza yürümeye davet ediyorum.”

        Milletvekili Dr.Suat Önal ise kurumsallaşan ve ilkelerin partisi olan Ak Parti’nin, halkın gönlünde yer alan ve her seçimden oylarını arttırarak çıkmasının altında gençlere ve hanımlara verdiği önemin yattığını söyledi.

        AK Parti Kadın Kollarının tanışma toplantısına milletvekili Dr. Suat Önal, İl Başkanı Ömer Yağmur, Merkez İlçe Başkanı Sait Kıraç, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Kaya ve partili kadınlar katıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder