banner181

AK Parti Silopi ilçe kongresinde Haşim Haşimoğlu güven tazeledi

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:51
Bu haber 461 kez okundu

AK Parti Silopi İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi yapıldı. Tek listeyle gidilen kongrede Haşim Haşimoğlu tüm delegelerin oylarını alarak güven tazeledi.         Şırnak'ın Silopi ilçesinde Grand Otel'de...

AK Parti Silopi ilçe kongresinde Haşim Haşimoğlu güven tazeledi
AK Parti Silopi İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi yapıldı. Tek listeyle gidilen kongrede Haşim Haşimoğlu tüm delegelerin oylarını alarak güven tazeledi.

        Şırnak'ın Silopi ilçesinde Grand Otel'de gerçekleştirilen kongreye AK Parti Şırnak İl Başkanı Rızgin Birlik, İl Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Mehmet Aşan, İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Erener, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Atan, AK Parti il ve ilçe teşkilatının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede daha sonra divan teşkilatı oluşturuldu. Divan teşkilatında İl Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Mehmet Aşan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Atan ve İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Erener yer aldı. Gönderilen mesajların okunmasından sonra oy kullanma işlemi başladı. Tek liste ile gidilen seçimlerde atama ile göreve gelen İlçe Başkanı Haşim Haşimoğlu, bu kez tüm delegelerin oyuyla başkan seçildi. 418 delegenin oy kullandığı kongrede Haşimoğlu güven tazeledi.

        Seçimin ardından AK Parti Şırnak İl Başkanı Rızgin Birlik yaptığı konuşmada, “Bir dönemdir Haşim Haşimoğlu ile birlikte siyaset yaptık. Kendisi ile birlikte zevkle ve gururla çalıştım. Bundan sonra da Allah uzun verirse yine beraber zevk ile bu siyaset camiası içinde yürüyeceğiz ve yürümeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile bu coşkulu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

        Delegelerin oylarının tamamını alan AK Parti Silopi İlçe Başkanı Haşim Haşimoğlu, kendisine oy veren herkesi canı gönülden kucakladığını belirterek, teşekkürlerini sundu. Haşimoğlu, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak sorunların üstünden geleceğiz. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. 4. olağan kongremiz hayırlı olsun. Yaptığımız çalışmalarla bugüne kadar seçimlerde elde ettiğimiz başarılar ortadadır. Bizler bu onura layık olmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder