banner181

Vali GüvençerYatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nı inceledi

27 Ağustos 2014 Çarşamba 09:58
Bu haber 28062 kez okundu

Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İl Özel İdaresi'nin kapanmasının ardından 6360 sayılı kanun gereği yeni kurulan Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nda incelemelerde bulundu. Güvençer'i Yatırım İzleme ve Koordinasyon...

Vali GüvençerYatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nı inceledi
Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İl Özel İdaresi'nin kapanmasının ardından 6360 sayılı kanun gereği yeni kurulan Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nda incelemelerde bulundu. Güvençer'i Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Fethi Özdemir ve birim müdürleri karşıladı. Vali yardımcıları Faruk Necmi Kurt ve Sebahattin Kapucu, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin de ziyarete eşlik etti.

Vali Güvençer, personeli odalarında ziyaret etti ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı birim müdürleri Hasan Cahit Tüfekçi, Nurhan Varan, Kamil Karakaya ve Ali Haydar İstemihan tarafından brifing verildi. Brifingde Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı teşkilat yapısı, personel ve kadro bilgisi, ödenek durumu, kuruluş mevzuatı ve kuruluş tarihinden bugüne kadar yapılan yatırım ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler verildi. Vali Güvençer, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nda yapılan incelemelerin ve brifingin ardından Göç İdaresi Müdürlüğü binası ve lojmanlarını da gezerek incelemesini tamamladı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder