banner181
banner210

Başkan Posbıyık, muhtarlarla bir araya geldi

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:44
Bu haber 229 kez okundu

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Posbıyık, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi.        Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı...

Başkan Posbıyık, muhtarlarla bir araya geldi
Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Posbıyık, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi.

        Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Belen, Yeni Belen, Ören, Kocaali mahalle muhtarlarının davetine katıldı. Başkan Posbıyık, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik içerisinde kente hizmet etmek için çalıştıklarına dikkat çekti. Posbıyık “Mahalle sayımız 31 oldu. Kentimize yeni katılan mahallelerde kısa süre içerisinde önemli çalışmalar yaptık. 2012 yılında da belirlediğimiz program dahilinde mahallelerde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi. 2012 yılı içerisinde terminalin temelinin atılacağını hatırlatan Posbıyık, kültürel ve sosyal etkinliklerle de sosyal hayata renk vermeye devam edeceklerini söyledi.

Karadeniz Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol, yapılan çalışmalar için Başkan Posbıyık’a teşekkür etti, kent adına yapılacak her türlü hizmete sonuna kadar destek olduklarını söyledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder