banner181

Galatasaray'dan Demirören'e destek var, oy yok

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:37
Bu haber 2546 kez okundu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'nda Bursaspor'dan sonra Galatasaray'da son dakika sürprizi ile Başkan Yıldırım Demirören'e oy vermedi.    Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın...

Galatasaray'dan Demirören'e destek var, oy yok
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'nda Bursaspor'dan sonra Galatasaray'da son dakika sürprizi ile Başkan Yıldırım Demirören'e oy vermedi.

    Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın sabah saatlerinde Demirören'e destek vereceğini açıklamasına rağmen sarı - kırmızılı delegeler, oylama sırasında salon dışına çıkarak oy kullanmadı. Tek listeyle gidilen seçimde Başkan adayı Yıldırım Demirören'in konuşmasını dinleyen Galatasaray heyeti daha sonra salonu terk etti.

    Demirören'e desteklerinin devam ettiğini belirten sarı - kırmızılı delegeler, ancak tek adaylı seçimde oy kullanmaya gerek görmediklerini belirterek salondan ayrıldılar.

    Bilindiği gibi Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı da daha önceki yaptıkları açıklamada Yıldırım Demirören'i desteklemediklerini söylemişti. Yazıcı ve Bursaspor Kulübü'nün delegeleri seçimde salona girmediler ve oy kullanmadılar.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder