banner181
banner210

Gaziantepli öğrencilerden Bitlisli öğrencilere yardım

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:33
Bu haber 260 kez okundu

Gaziantep Güney Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu, Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye, kıyafet ve oyuncak yardımı yaptı.         Özel...

Gaziantepli öğrencilerden Bitlisli öğrencilere yardım
Gaziantep Güney Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu, Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye, kıyafet ve oyuncak yardımı yaptı.

        Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından toplanan 850 adet kitap, birçok kıyafet ile çeşitli oyuncaklar, Tatvan ilçesindeki Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencilerine ulaştırıldı. İmkanları ölçüsünde yardım yapmayı kendilerine ilke edindiklerini ifade eden Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Erol Özdem, ''Amacımız yaptığımız yardımlarla yardımlaşma ve paylaşma duygusunu küçük kalplere aşılayarak, eğitimli ve bilinçli bir nesil yetişmesine küçük de olsa katkı sağlamak. Yardım için çaba gösteren çocuklarımızın mutlu olduğunu görmek bizlere de ayrı bir mutluluk veriyor.'' dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder