banner181
banner210

Sakarya’da engelliler yüzme öğreniyor

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:25
Bu haber 407 kez okundu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, engellilere yüzme kursları veriyor. Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, engelli vatandaşları sosyal hayatın içerisine daha fazla katmak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.        Engellilere...

Sakarya'da engelliler yüzme öğreniyor
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, engellilere yüzme kursları veriyor. Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, engelli vatandaşları sosyal hayatın içerisine daha fazla katmak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

        Engellilere farklı hizmetler verdiklerini belirten Davut Yüce, engellilere dönük yüzme kursların başladığını ve kursların haftada iki gün gerçekleştirildiğini ifade etti. Yüce, “Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğümüz, engelli vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Hizmetler kapsamında engelli vatandaşlarımıza yüzme kursları veriyoruz. Şubat ayının ikinci haftası başlayan yüzme kurslarımız haftada iki gün olmak üzere devam ediyor. Aralık ayına kadar sürecek olan kurslarımızda engelli vatandaşlarımız yaş ve engel durumlarına göre gruplara ayrıldı. Bu çalışmalarımızla engelli vatandaşlarımızı sosyal hayatın içerisine daha fazla katmayı amaçlıyoruz.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder