banner181

GAYEMDER'den YGS öncesi 'Sınav Motivasyonu ve Çalışma Teknikleri' konferansı

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:24
Bu haber 485 kez okundu

Gaye Memurlar ve Çalışanlar Derneği (GAYEMDER) Ereğli Şubesi tarafından Üniversite sınavının birinci aşaması olan YGS Sınavı'na girecek olan öğrencilere yönelik 'Sınav Motivasyonu ve Çalışma Teknikleri' konulu konferans verildi.        Eğitim...

GAYEMDER'den YGS öncesi 'Sınav Motivasyonu ve Çalışma Teknikleri' konferansı
Gaye Memurlar ve Çalışanlar Derneği (GAYEMDER) Ereğli Şubesi tarafından Üniversite sınavının birinci aşaması olan YGS Sınavı'na girecek olan öğrencilere yönelik 'Sınav Motivasyonu ve Çalışma Teknikleri' konulu konferans verildi.

        Eğitim ve öğretim alanında yaptıkları çalışmalar doğrultusunda isminden bir hayli söz ettirmeyi başaran Sabah Eğitim Kurumları, eğitim ve öğretim alanında yaptıkları başarılı çalışmalarında dur durak bilmiyor. Üniversite sınavının birinci basamağı olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na sayılı günler kala GAYEMDER Ereğli Şubesi önderliğinde Ereğlili üniversite adaylarına yönelik 'Sınav Motivasyonu ve Çalışma Teknikleri' konulu konferans verildi.

        Sabah Eğitim Kurumları'nda görevli ve alanlarında son derece uzmanlaşmış olan Matematikçi Serkan Er ve Biyolojici Erkan Sabah tarafından, Ereğli Kültür ve Spor Merkezinde verilen konferansa katılım oldukça yoğun idi. Gerçekleştirilen konferansta öğrencilere "Sınav Motivasyonu ve Çalışma Teknikleri" noktasında detaylı bilgiler verilerek, sınav öncesinde öğrencilerin neler yapmaları gerektiği anlatıldı.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder