banner181
banner210

Akay: Yerel seçimlere inançlı ve kararlı hazırlanıyoruz

27 Şubat 2012 Pazartesi 14:04
Bu haber 344 kez okundu

AK Parti İzmir İl Başkanı Cihat Akay, "uç beyleri" olarak nitelendirdiği ilçe ziyaretlerine Selçuk, Torbalı ve Menderes'le devam etti. Akay’a Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan...

Akay: Yerel seçimlere inançlı ve kararlı hazırlanıyoruz
AK Parti İzmir İl Başkanı Cihat Akay, "uç beyleri" olarak nitelendirdiği ilçe ziyaretlerine Selçuk, Torbalı ve Menderes'le devam etti. Akay’a Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımsı Sinan Aydın, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Refik Uzun, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ahmetoğlu ve Koordinatör Osman Başterzi eşlik etti.

İl Başkanı Akay ve kurmayları, ilk olarak tarihî zenginlikleriyle önemli yeri olan Selçuk'a gitti. Buradaki toplantıdan önce AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Sema Yeşilçimen ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte esnafı ziyaret etti. Daha sonra MHP eski Selçuk İlçe Başkanı Haldun Bölge’ye AK Parti rozeti taktı. İlçe teşkilatındaki toplantıda konuşan Yeşilçimen ise, "2009 yerel seçimlerinde çok az bir farkla kaybettiğimiz belediye başkanlığını, 2014 yerel seçimlerinde alacağız. Bunun için inançlı ve kararlıyız. Buram buram tarih kokan Selçuk ilçesine, hizmeti ve AK belediyeciliği kazandıracağız." dedi. Ömer Cihat Akay da güven tazeleyen İlçe Başkanı Yeşilçimen ve yönetim kurulu üyeleriyle kendisine destek olan partililere teşekkür etti, başarılar diledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder