banner181
banner210

Arızalara karşı ‘Küçük Bakım ve Arıza Bildirim Programı‘ devrede

27 Şubat 2012 Pazartesi 13:44
Bu haber 633 kez okundu

Bursa Uludağ Üniversitesi(UÜ)’nde yaşanacak arızalara daha kısa sürede müdahale edilebilmek için ‘Küçük Bakım ve Arıza Bildirim Programı’ yayına girdi.        UÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı...

Arızalara karşı ‘Küçük Bakım ve Arıza Bildirim Programı‘ devrede
Bursa Uludağ Üniversitesi(UÜ)’nde yaşanacak arızalara daha kısa sürede müdahale edilebilmek için ‘Küçük Bakım ve Arıza Bildirim Programı’ yayına girdi.

        UÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından oluşturulan bir yazılım ile Yapı İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarına devam eden küçük bakım onarım ve telefon ekibinin iş ve zaman kaybını önlemek, arıza tespit süresini kısaltmak ve en kısa sürede arızayı gidermek amacıyla arıza bildirimlerini takip edebilecekleri bir otomasyon sistemine geçildi. Bu sayfalar aracılığıyla karşılaşılan arızalar online olarak web sayfaları üzerinden teknik ekibe bildirebilecek. Ayrıca süreç arıza bildirinin hemen altında yer alan özet tablolardan adım adım takip edebilecek.
        Arıza bildirim ekranlarının kullanılabilmesi için mail adresindeki kullanıcı ve şifrelerinin girilmesi gerektiği belirtildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder