banner181
banner210

Betonik Fikirler Proje Yarışması için başvurular başladı

27 Şubat 2012 Pazartesi 13:33
Bu haber 422 kez okundu

Çimento sektörünün önde gelen aktörlerinden Akçansa’nın üniversite öğrencilerinin yaratıcılıklarını ortaya koymaları ve eğitimini aldıkları alana değer katmaları adına tertip ettiği ‘Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın üçüncüsü...

Betonik Fikirler Proje Yarışması için başvurular başladı
Çimento sektörünün önde gelen aktörlerinden Akçansa’nın üniversite öğrencilerinin yaratıcılıklarını ortaya koymaları ve eğitimini aldıkları alana değer katmaları adına tertip ettiği ‘Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın üçüncüsü için başvurular başladı.
İnşaat Mühendisliği, Mimarlık bölümü, üniversitelerin ilgili bölümlerinin lisans ve lisansüstü öğrencilerine açık olan yarışmanın konusu, ‘Yapılarda enerji verimliliği için çimento ve betonun alternatif kullanım alanları’ olarak belirlendi. Son katılım tarihi 19 Mart, proje son teslim tarihi 16 Nisan 2012 olarak açıklandı. Yarışmada öğrenciler en az 2, en çok 4 kişilik gruplar halinde yer alabilecek.
Birinci olan grubun üyelerine İpad, ikinci olan gruba 2 bin TL ve üçüncü olan gruba bin TL Teknosa hediye çeki verilecek. Birinci olan ekip, Akçansa’da staj yapma hakkı da elde edecek. Şirket, Betonik Fikirler Proje Yarışması’na katılan her bir yarışmacı için TEMA'ya bir fidan bağışlayarak, daha yeşil bir dünya için yürüttüğü projelere gençleri de ortak edecek. Dereceye girenlere ödülleri, 18 Mayıs 2012 tarihinde Sabancı Center’da törenle verilecek.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder