banner181
banner210

Çanakkale’de öğrencilere kişisel gelişim semineri düzenlendi

27 Şubat 2012 Pazartesi 13:28
Bu haber 599 kez okundu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu tarafından kişisel gelişim semineri düzenlendi. Ücretsiz seminere, öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. ÇOMÜ Troia Kültür Merkezi’ndeki seminere, merkez ve ilçelerdeki...

Çanakkale'de öğrencilere kişisel gelişim semineri düzenlendi
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu tarafından kişisel gelişim semineri düzenlendi. Ücretsiz seminere, öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

ÇOMÜ Troia Kültür Merkezi’ndeki seminere, merkez ve ilçelerdeki meslek yüksekokullarından öğrenciler katıldı. Seminerin başında konuşan Genç Girişimciler Topluluğu Akademik Danışmanı Uzman Hikmet Yurteri, 2007 yılından bu yana öğrencilerin gelişimine yönelik çalışmalar yaptıklarını söyledi. Yurteri, “Her bir mensubumuzun mezun olduktan sonra iş arayan değil, çabuk iş bulan, iş kuran olmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle ders dışı zamanlarınızda gelişimlerinize yönelik etkinlikler organize ediyoruz. Sizleri ve geleceğinizi önemsiyor, her alanda girişimci olmanızı arzu ediyoruz.” dedi. Topluluk Genel Başkanı Kahraman Uzan da genel yapıdan ve çalışmalarından bahsetti.

Semineri veren yaşam koçu Dr. Füsun Uysal ise hedef belirleme, kariyere giden yolda yapılması gerekenler, pozitif ve olumlu düşünme konularını anlattı. Seminerden sonra etkinlik sponsoru YDS Akademi, çekilişle bir öğrenciye ücretsiz İngilizce kursu, iki öğrenciye de yabancı dil kitabı hediye etti. Bütün öğrencilere de katılım belgesi verildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder