banner181

Erciyesspor’un galibiyeti taraftarı mutlu etti

27 Şubat 2012 Pazartesi 13:03
Bu haber 1074 kez okundu

Bank Asya 1. Ligi’nde mücadele eden Kayseri Erciyesspor’un, güçlü rakibi Çaykur Rizespor’u deplasmanda mağlup etmesi taraftarı mutlu etti.    Grup 38 Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Mehmet İncialan, Erciyesspor’un...

Erciyesspor'un galibiyeti taraftarı mutlu etti
Bank Asya 1. Ligi’nde mücadele eden Kayseri Erciyesspor’un, güçlü rakibi Çaykur Rizespor’u deplasmanda mağlup etmesi taraftarı mutlu etti.

    Grup 38 Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Mehmet İncialan, Erciyesspor’un başarılı olmasını ve Süper Lig'e yükselmesini çok istediklerini belirtti. İncialan, taraftar olarak bu başarıya ulaşmak için gereken desteği vereceklerini anlatarak, şu açıklamayı yaptı:

    “Çaykur Rizespor - Kayseri Erciyesspor maçı takımımız açısından son derece olumlu olmuş ve alınan galibiyetle futbolcularımızın özgüvenleri gelmiştir. Bunca zamandır maç kazanamayan ve zirveden uzaklaşan Kayseri Erciyesspor böylece play - off yarışında var olduğunu göstermiştir. Ayrıca bizim için galibiyetten daha da önemlisi oynanan oyun ve takım olarak bütünleşmedir.
    
    Biz hiç bir zaman ümidimizi yitirmedik. Bu inançla en uzun deplasman olan Rize'ye takımın peşinden gittik. Ve taraftar olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirdik. Bu maç sonrası kulüp başkanımız Ziya Eren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederek ayrıca hepimize yemek vermiştir. Başkan olmanın gereğini her zaman yerine getiren ve taraftarını hep destekleyip bütünleşme görüntüsü veren başkanımıza teşekkür ederiz.”

    İncialan, bu deplasmanda taraftarı her yönden destekleyip ilgilerini esirgemeyen, adının açıklanmasını istemeyen İzmir'deki hemşerilerine teşekkür ederek, “Erciyesspor Yönetim Kurulu üyesi sayın Naşit Doğan’a, Trabzon'da kaldığımız süre içinde tüm kafilemizle ilgilenen Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Bekir Kodalak ve Paşa Erbaş başta olmak üzere tüm camialarına, bu uzun deplasmanda takımını yalnız bırakmayıp fedakarca davranan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder