banner181
banner210

Yuva çocuklarının doğum günü hediyesi polisten

27 Şubat 2012 Pazartesi 12:57
Bu haber 371 kez okundu

Ailesi olmadığı için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan ve şubat ayında dünyaya gelen 84 çocuğun doğum günü kutlaması, Malatya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’nün düzenlediği...

Yuva çocuklarının doğum günü hediyesi polisten
Ailesi olmadığı için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan ve şubat ayında dünyaya gelen 84 çocuğun doğum günü kutlaması, Malatya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’nün düzenlediği eğlenceli bir etkinlikle gerçekleştirildi.

    Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Malatya Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki etkinlikte yaptığı konuşmada, çocukların yetişmesinde aileler kadar çevrenin de önemli olduğunu belirtti. Geleceğin teminatı çocukları ülkeye kazandırmanın önemine işaret eden Aygün, bu çerçevede kentte dezavantajlı durumdaki çocuklara yönelik birçok proje yürüttüklerini kaydetti.

Etkinlikte Malatya Sahne Sanatları Merkezi oyuncuları tarafından eğitimin önemini anlatan ‘Yaramaz Çocuk Mustafa ve Arkadaşları’ isimli kısa tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı. ‘Nasrettin Hoca’ ve ‘Zırzır Deli Zır Deli oyunları’ ve illüzyon gösterisi eğlenceli dakikalar yaşattı. Etkinlik sonunda kendileri için hazırlanan pastayı birlikte kesen çocuklar, hediyelerini Malatya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Abdulkadir Gündem, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hidayet Bozkurt, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Çocuk Şube Müdürü Murat Öztürk tarafından verildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder