banner181

Bursaspor Başkanı Yazıcı: Genel kurula katılmayacağız

27 Şubat 2012 Pazartesi 12:28
Bu haber 1046 kez okundu

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ankara'da gerçekleştirilmekte olan Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'na katılmayacağını söyledi.    Süper Lig'in yayıncı kuruluşuna...

Bursaspor Başkanı Yazıcı: Genel kurula katılmayacağız
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ankara'da gerçekleştirilmekte olan Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'na katılmayacağını söyledi.

    Süper Lig'in yayıncı kuruluşuna açıklamalarda bulunan Bursaspor Başkanı Yazıcı, Bursaspor Kulübü olarak kendisiyle birlikte 7 delegenin TFF Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu için Ankara'ya geldiklerini bildirdi.

    Başkan adaylarından Ata Aksu'nun çekilmesinin ardından Yıldırım Demirören'in tek başına kaldığını ifade eden Yazıcı, ''Başından beri Bursaspor Kulübü olarak tavrımız belli. Ata Aksu çekildikten sonra başka adaylar olsaydı, duruma bakardık, değerlendirirdik. Ona göre bir tavrımız olabilirdi ama tek aday olarak girdikten sonra, bizim de tavrımız baştan beri belli. Bu nedenle toplantıya katılmanın da bir anlamı yok. Delege arkadaşlarımızla birlikte toplantıya katılmadan Bursa'ya dönüyoruz.'' dedi.

    Yazıcı, destekledikleri Ata Aksu'nun kendi adayları olmadığını, eğer adayları olsaydı Aksu'nun çekilemeyeceğini de belirterek, ''Bizim adayımız yoktu. Sadece Ata Aksu'nun söylemleri ve vaadleri bize uygundu onun için destek sözü vermiştik. Yıldırım Demirören'nin söylemleri belli, onun için biz genel kurula katılmıyoruz.'' diyerek sözlerini tamamladı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder