banner181
banner210

Kavşak çalışmaları Adana trafiğini rahatlatıyor

27 Şubat 2012 Pazartesi 11:52
Bu haber 415 kez okundu

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz 'Akıllı Dokunuş Projesi' kapsamında kent içi trafiğini rahatmak amacıyla kavşaklarda sürdürülen çalışmaların devam ettiğini söyledi. Türkmenbaşı Bulvarı ile Turgut Özal...

Kavşak çalışmaları Adana trafiğini rahatlatıyor
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz 'Akıllı Dokunuş Projesi' kapsamında kent içi trafiğini rahatmak amacıyla kavşaklarda sürdürülen çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Türkmenbaşı Bulvarı ile Turgut Özal Bulvarı’nın kesiştiği özel okullar kavşağındaki uygulamaları denetleyen Başkan Vekili Aldırmaz, çalışmaların tamamlanmasından sonra okullar bölgesindeki trafiğin de rahatlayacağını vurguladı.

Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam’daki ana cadde, bulvar ve meydanlardaki uygulamaların önemli bölümünün tamamlandığını kaydeden Aldırmaz, “Bu çalışmalarda amacımız, hem trafiği rahatlatmak, hem de kavşaklarda görsel güzelliği sağlamaktır.” dedi.

Düzenlemeler sırasında engelli vatandaşları ihmal etmediklerini söyleyen Başkan Vekili Aldırmaz, “Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam’daki düzenleme çalışmalarıyla ilgili mimar ve mühendis arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini alarak, engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını rahatlatacak uygulamalar da yapıyoruz.” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder