banner181
banner210

Turhal'da kule inşaatı yapımına tekrar başlandı

27 Şubat 2012 Pazartesi 11:47
Bu haber 532 kez okundu

Tokat'ın Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, iki aydır aşırı soğuklar sebebiyle yapımına ara verilen belediye sosyal tesisleri ve kule inşaatı çalışmalarının tekrar başladığını söyledi. Başkan Ali Gözen, inşaat alanında incelemelerde...

Turhal'da kule inşaatı yapımına tekrar başlandı
Tokat'ın Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, iki aydır aşırı soğuklar sebebiyle yapımına ara verilen belediye sosyal tesisleri ve kule inşaatı çalışmalarının tekrar başladığını söyledi.

Başkan Ali Gözen, inşaat alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. İçerisinde 2 düğün salonu, kafeteryalar, alışveriş merkezleri, otopark, mescit ve çeşitli iş yerleri bulunacak sosyal tesisin 2013 yılı Şubat’ında hizmete gireceğini açıklayan Gözen, mart ayı içerisinde bir temel atma töreni düzenleyeceklerini kaydetti. Gözen, belediyenin sosyal tesis projesi içerisinde 65 metre yüksekliğinde yapılan kule inşaatının en önemli ayağı olan temel kısmının tamamlandığını ifade etti. Gözen, "Havaların soğuk geçmesi sebebiyle yaklaşık iki aydır inşaat çalışmalarına ara verilmişti. Havaların yumuşamasıyla inşaat çalışmalarımız tekrar başladı. Müteahhit firmaya tesisin bitirilmesi için 14 ay süre verilmişti. İnşallah tesisimiz gelecek yıl bu aralar hizmete girecektir. Amacımız ilçemizi mevcut şartlar içerisinde daha da güzelleştirerek sosyal ve ekonomik hareketlilik sağlamaktır." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder