banner181

Halterde Türkiye şampiyonları ödüllendirildi

27 Şubat 2012 Pazartesi 11:46
Bu haber 519 kez okundu

Türkiye Halter Federasyonu Başkanlığı’nca düzenlenen Yıldız Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası’nda Kırıkkaleli sporcular Türkiye şampiyonu oldu.     Yıldız Kulüpler Halter Şampiyonası’nda Kırıkkale’yi Gazi...

Halterde Türkiye şampiyonları ödüllendirildi
Türkiye Halter Federasyonu Başkanlığı’nca düzenlenen Yıldız Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası’nda Kırıkkaleli sporcular Türkiye şampiyonu oldu.

    Yıldız Kulüpler Halter Şampiyonası’nda Kırıkkale’yi Gazi Teknik Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri 69 kilogramda Kuddusi Nalbantoruç, 77 kilogramda Yunus Emre Duman ve İstiklal İlköğretim Okulu öğrencisi 60 kilogramda Yasemin Keskin başarı ile temsil etti.

    İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ali Okur, müsabakalarda Türkiye şampiyonu olan öğrencileri makamında kabul ederek birer adet altın, kıyafet ve kitap hediye etti.

Ödül töreninde öğrencileri tanıtan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şuayip Bütün, müsabakaların Konya’da yapılan Yıldız Kulüpler Halter Şampiyonasına Kırıkkale’den katılan sporculardan 3’nün başarı sağladığını söyledi. İl Milli Eğitim müdürü Hacı Ali Okur öğrenci, öğretmen ve antrenörlere teşekkür ederek, “Spor ve sosyal etkinlikler eğitim ve öğretimin olmazsa olmazıdır.” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Okur, başarıya her zaman destek vermeye devam edeceklerini elde edilen başarılardan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi. Ödül törenine öğrencilerin yanı sıra uluslar arası halter hakemi Sabri Gündüz, Gazi Teknik Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Kemal Güven, İstiklal İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Ülker, Milli Takım Antrenörü Cemal Boyacı ve Hayrettin Kurnaz da katıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder