banner181
banner210

A Milli Futbol Takımı Bursa'ya gitti

27 Şubat 2012 Pazartesi 11:33
Bu haber 370 kez okundu

Slovakya ile 29 Şubat Çarşamba günü oynayacağı özel maç için bugün Bursa'ya gidecek A Milli Takım'ın seyahat programında değişiklik yapıldı.     Daha önce deniz otobüsü ile Bursa'ya gideceği açıklanan A Milli...

A Milli Futbol Takımı Bursa'ya gitti
Slovakya ile 29 Şubat Çarşamba günü oynayacağı özel maç için bugün Bursa'ya gidecek A Milli Takım'ın seyahat programında değişiklik yapıldı.

    Daha önce deniz otobüsü ile Bursa'ya gideceği açıklanan A Milli Futbol Takımı İstanbul - Bursa deniz otobüsü seferlerinin olumsuz hava şartları nedeniyle yapılamadığından, Eskihisar-Topçular arabalı vapur hattını kullanarak Bursa'ya gitti.

    A Milli Futbol Takımı, kamp yaptığı Ataköy Sheraton Hotel'den Bursa'ya saat 11.00'de hareket etti. Ay - yıldızlı ekip Topçular'dan Yalova'ya oradan da karayolu ile Bursa'ya geçeceği belirtildi.

    A Milli Takımı, 29 Şubat Çarşamba günü Slovakya ile yapacağı özel maç için dün akşam İstanbul'da toplandı. A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı tarafından belirlenen 27 kişilik aday kadroya çağrılan oyunculardan kulüp takımlarıyla lig maçını oynayanlar, Ataköy Shareton Hotel'de bir araya geldi.

    Yurtdışında oynayan futbolcular Arda Turan, Mehmet Topal, Mevlüt Erdinç, Umut Bulut ve Sinan Bolat kampa bugün Bursa'da katılacak.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder