banner181

Başkan Tuna, berberlere projelerini anlattı

27 Şubat 2012 Pazartesi 11:05
Bu haber 904 kez okundu

Ankara Sincan'da faaliyet gösteren sivil kuruluşlarının temsilcileri ile sık sık bir araya gelerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, bu kez de berberleri ağırladı. Başkan Tuna, Sincan’ın...

Başkan Tuna, berberlere projelerini anlattı
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren sivil kuruluşlarının temsilcileri ile sık sık bir araya gelerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, bu kez de berberleri ağırladı. Başkan Tuna, Sincan’ın devam eden ve gelecekte imza atılacak projelerinden bahsetti. Sincan için talep ve isteklerini dile getiren esnaf da başkana teşekkür etti. Her fırsatta örgütlü sivil ve resmi kuruluşlarla fikir alışverişinde bulunduğunu belirten Başkan Tuna, “Bu bizim belediyecilik modelimizin gereğidir.” dedi.

     Sincan Belediyesi, “istişare toplantıları” geleneğini Sincanlı berberleri misafir ederek sürdürüyor. Belediye Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen bilgilendirmeye yönelik toplantıya AK Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Çelik’in yanı sıra Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş ve ilçede faaliyet gösteren berberler katıldı. Toplantıda Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, ilçenin kısa, orta ve uzun vadeli projeleri ile ilgili bir sunum yaptı.

        Sincan’ın ihtiyaçları için teklif ve önerilerin sunulduğu programda Başkan Tuna, bütün önerileri değerlendirdi. “Bu şehri birlikte yönetiyoruz” diyerek sivil yapılanmanın önemine değinen Başkan Tuna, “İstişare toplantılarımızda her zaman Sincanımız için en doğru adımları belirleyip, beklentiler odağında insanımız için yenilikler ortaya koymaya çaba gösteriyoruz. Bu bizim belediyecilik anlayışımızın bir yansımasıdır. Periyodik olarak tekrarladığımız benzeri programlarla yapılan ve yapılacak çalışmalarımızı anlatıp önerileri dinliyoruz. Sincanımız için son derece faydalı olduğuna inandığımız bilgi alışverişi nitelikli toplantılarımız farklı kurum ve kuruluşların katılımlarıyla aralıklarla devam edecektir.” diye konuştu.

Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş da “Başkanımızı dinlerken feyz aldım. Başkan Tuna’ya tüm hizmetleri için teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder