banner181
banner210

Zeynep Erbakan: Babam o gün eve geldi su istedi, namazını kıldı ve gidip yattı

27 Şubat 2012 Pazartesi 10:37
Bu haber 409 kez okundu

Milli Görüş'ün merhum lideri Necmettin Erbakan'ın kızı Zeynep Erbakan, babasının son derece sakin bir karakteri olduğunu anlatırken, "Babam son derece sakin bir insandı. 28 Şubat sürecinde bile normal yaşantısında hiç bir değişiklik...

Zeynep Erbakan: Babam o gün eve geldi su istedi, namazını kıldı ve gidip yattı
Milli Görüş'ün merhum lideri Necmettin Erbakan'ın kızı Zeynep Erbakan, babasının son derece sakin bir karakteri olduğunu anlatırken, "Babam son derece sakin bir insandı. 28 Şubat sürecinde bile normal yaşantısında hiç bir değişiklik olmamıştı. O gün eve geldi, su istedi, namazını kıldı ve gidip yattı. Konu ile alakalı bizle konuşmadı bile." diye konuştu.
        
        Zeynep Erbakan, Karaman'da düzenlenen "Milli Görüş ve Erbakan Haftası" etkinlikleri kapsamında "Milli Görüş ve Erbakan Ailesi" konulu konferans verdi. Karamanlı kadınlara Milli Görüş’ün mutlaka iktidara geleceğini ve ümitsiz olunmaması gerektiğini belirten Zeynep Erbakan, kadınların bu dava da çok önemli rolü olduğunun altını çizdi. Zeynep Erbakan, Milli Görüş’ün Merhum Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın çok şefkatli ve mükemmel bir Baba olduğunu da belirterek her alanda örnek alınması gereken bir lider olduğunu vurguladı.

        Babası Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın çocuklara karşı aşırı bir sabrı olduğunu, onlarla vakit geçirmeyi sevdiğini ifade eden Zeynep Erbakan, "Babamın önemli misafirleriyle, evde verdiği röportajlarda koltuğa çıkardık, yaramazlık yapardık, bize 'dur' bile demezdi. Çocuklara aşırı değer verirdi." dedi.Necmettin Erbakan'ın daima insanların kurtuluşu için çalıştığını belirten Erbakan, şunları kaydetti: "Babam son derece sakin bir insandı. 28 Şubat sürecinde bile normal yaşantısında hiç bir değişiklik olmamıştı. O gün eve geldi, su istedi, namazını kıldı ve gidip yattı. Konu ile alakalı bizle konuşmadı bile. Annem babama, 'senin sinirlerin alınmış' derdi. O derece olayları sakinlikle karşılardı."

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder