banner181
banner210

Minikler, ustalardan kurabiye yapmayı öğrendi

27 Şubat 2012 Pazartesi 10:26
Bu haber 443 kez okundu

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı çocuk kulüpleri, gerçekleştirdikleri etkinliklerle üye çocukların neşeli vakit geçirmelerini sağlarken, yeteneklerini geliştirebilmelerine de yardımcı oluyor. Bu amaçla yola çıkan Ahmetler Çocuk...

Minikler, ustalardan kurabiye yapmayı öğrendi
Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı çocuk kulüpleri, gerçekleştirdikleri etkinliklerle üye çocukların neşeli vakit geçirmelerini sağlarken, yeteneklerini geliştirebilmelerine de yardımcı oluyor. Bu amaçla yola çıkan Ahmetler Çocuk Kulübü minik üyelerine ustalar gözetiminde kurabiye yapmayı öğretti.
        
        Uzman hocalar eşliğinde Ahmetler Çocuk Kulübü mutfağında buluşan çocuklar, anlatılanları birer birer uygularken, küçük ama marifetli elleriyle de kurabiye için gerekli hazırladıkları yaptı. Usta aşçılara taş çıkartırcasına hünerlerini sergileyen minik üyeler, üstlerine ve yüzlerine bulaşan malzeme artıklarından korunmaya çalıştı. Birbirinden güzel, renkli ve farklı şekillerdeki kurabiyeler yapan çocuklar; kendi yaptıkları kurabiyeleri pişirip tüm kulüp üyelerine ikramda bulundu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder