banner181

TFF Başkanlık yarışından Erdal Alkış da çekildi

27 Şubat 2012 Pazartesi 10:11
Bu haber 1357 kez okundu

Bugün Ankara'da yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da başkan adayı olan Erdal Alkış adaylıktan çekildi. Alkış, gece yaşananlar, yapılan görüşmeler sonunda adaylıktan çekilme kararı aldığını...

TFF Başkanlık yarışından Erdal Alkış da çekildi
Bugün Ankara'da yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da başkan adayı olan Erdal Alkış adaylıktan çekildi.

Alkış, gece yaşananlar, yapılan görüşmeler sonunda adaylıktan çekilme kararı aldığını belirterek, ''Koltuktan güç alan değil, koltuğa güç vereniz.'' başlığını kullandığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

''Türkiye'de futbol cesur yüreklerin, temiz ellerin ve şaibesiz yönetimlerin cesaretine muhtaç. Artık renklerin üzerini kapatma vakti geldi… diyerek çıktığımız yolda düşüncelerimizi bu güne kadar korkmadan, çekinmeden söyledik.

Geldiğimiz durum itibariyle bana ve arkadaşlarıma inanan bütün delegeler ve projelerimize destek olanların ortak kararı olarak 27 Şubat 2012'de yapılacak olan TFF Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da seçimlerinde delegelerin beklediği, “ateşi” yakmak için; başkanlık adaylığından çekiliyorum.

Seçilecek olan federasyona ve yeni başkanına başarılar diliyor saygılar sunuyorum.''
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder