banner181

Milletvekilleri baraj sularında yakınlarını kaybeden ailelerin acısını paylaştı

26 Şubat 2012 Pazar 14:34
Bu haber 404 kez okundu

AK Partili milletvekilleri, Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Ergenuşağı köyü yakınlarında meydana gelen baraj kapağı faciası ile ilgili inceleme yaptı, yakınlarını kaybeden aileleri ziyaret etti. Göksu Irmağı üzerindeki Gökdere Köprü...

Milletvekilleri baraj sularında yakınlarını kaybeden ailelerin acısını paylaştı
AK Partili milletvekilleri, Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Ergenuşağı köyü yakınlarında meydana gelen baraj kapağı faciası ile ilgili inceleme yaptı, yakınlarını kaybeden aileleri ziyaret etti.

Göksu Irmağı üzerindeki Gökdere Köprü Barajı kapağının patlaması nedeniyle baraj havzasında çalışan işçilerin suya kapılarak kaybolmasıyla ilgili çalışmalar sürüyor. AK Partili bazı Adana milletvekilleri olay yerine giderek incelemelerde bulundu. AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, AK Parti Adana milletvekilleri Fatoş Gürkan ve Şükrü Erdinç, barajda yetkililerden bilgi aldılar.

Milletvekilleri, yakınları baraj sularında kaybolanların işçi ailelerini de ziyaret etti. Baraj kenarında yakınlarının bulunması için umutsuz bekleyişlerini sürdüren gözü yaşlı ailelerin yanına giden Milletvekili Fatoş Gürkan, acılarını paylaştı. Gürkan, “Geçmiş olsun. Allah'tan umut kesilmez” diye sarılarak teselli etti. Gürkan, “Sizin acınız bizim acımız. Devletimiz büyük, inşallah bu acılar bir daha yaşanmaz, arkanızda güçlü devlet var hep sizin yanınızda olacaktır.” dedi. Gözü yaşlı aileler de Milletvekili Gürkan’a teşekkür ederek, bir an önce kaybolan evlatlarını bulunmasını istedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder