banner181

Başbakan'a Rize'li komşusundan doğum günü sürprizi

26 Şubat 2012 Pazar 13:16
Bu haber 388 kez okundu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın doğumgününde Kısıklı'daki komşuları pasta sürprizi yaptı. Kısıklı'daki bir pastanenin sahibi Rizeli Mustafa Öztürk, Erdoğan'ın 59. yaşgünü dolayısıyla hazırladığı pastayı Başbakan'a iletilmek...

Başbakan'a Rize'li komşusundan doğum günü sürprizi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın doğumgününde Kısıklı'daki komşuları pasta sürprizi yaptı. Kısıklı'daki bir pastanenin sahibi Rizeli Mustafa Öztürk, Erdoğan'ın 59. yaşgünü dolayısıyla hazırladığı pastayı Başbakan'a iletilmek üzere korumalara verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 58 yaşını bitirerek 59 yaşından gün aldı. Erdoğan'ın Kısıklı'daki ikametinin bulunduğu mahalledeki bir pastanenin sahibi Mustafa Öztürk, kendi hazırladığı yaş pasta ile Başbakanın doğum gününü kutlamak için ziyaret etmek istedi.

Başbakanlık korumalarının Erdoğan'ın istirahati dolayısıyla girişine izin vermediği Öztürk, pastayı Başbakan'a ulaştırmak üzere korumalara teslim etti.

Başbakan Erdoğan'ın yeni yaşında huzurlu, başarılı ve sağlıklı olmasını dilediklerini belirten Öztürk "Allah başımızdan eksik etmesin" dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder