banner181

Serik'te seviye tespit sınavına büyük ilgi

26 Şubat 2012 Pazar 12:53
Bu haber 668 kez okundu

Antalya'nın Serik ilçesinde Körfez Dersanesi tarafından ilköğretim öğrencilerine yönelik yapılan seviye tespit sınavı büyük ilgi gördü.        Körfez Dersaneleri Serik Şubesi'nce ilköğretim 4-...

Serik'te seviye tespit sınavına büyük ilgi
Antalya'nın Serik ilçesinde Körfez Dersanesi tarafından ilköğretim öğrencilerine yönelik yapılan seviye tespit sınavı büyük ilgi gördü.

        Körfez Dersaneleri Serik Şubesi'nce ilköğretim 4- 5-6-7. sınıflarına yönelik ücretsiz ödüllü sınav düzenlendi. İşler Caddesi'nde bulunan dershane binasında ve Tekeli İlköğretim binasında yapılan sınava yaklaşık 4 bin 200 öğrenci katıldı. Dershane Müdürü Cengiz Beyaz, eğitim ve öğretimin çok kutsi bir vazife olduğunu, ciddi fedakarlık ve sabır gerektirdiğini ifade etti. Beyaz, "Bununla beraber, öğrencilere rehberlik faaliyeti ve kaliteli kaynak, öncelikli gereksinimlerdir. Serik´te sağlam bir alt yapı ve Körfez kurumsal kimliği ile dershanemiz, marka olmuş öncelikli tercih edilen dershane olmuştur. Körfez Dershanesi olarak, normal derslerin dışında, Körfez video, ek dersler, gece etütleri, yatılı programlar ve ek deneme sınavları ile öğrencilerimizi zirveye taşımaktayız. Yeni yılda da akıllı tahta ve körfez video sistemini dersanemizde uygulayarak ilçemize birincilikler kazandırmak tek hedefimizdir." dedi. Beyaz, 012-2013 eğitim öğretim yılı erken kayıtlarının mart ayında başlayacağını ve öğrencilerin erken kayıt indirimden yararlanabileceğini de hatırlattı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder