banner181
banner210

Eğitim gönüllüleri, öğretmenlerle buluştu

26 Şubat 2012 Pazar 11:46
Bu haber 458 kez okundu

Kadirli Eğitim Gönüllüleri Derneği yöneticileri, İmam Hatip Lisesi idareci ve öğretmenleriyle bir araya geldi.        Şenmar AVM’deki tanışma ve kaynaşma yemeğinde konuşma yapan dernek başkanı Osman...

Eğitim gönüllüleri, öğretmenlerle buluştu
Kadirli Eğitim Gönüllüleri Derneği yöneticileri, İmam Hatip Lisesi idareci ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

        Şenmar AVM’deki tanışma ve kaynaşma yemeğinde konuşma yapan dernek başkanı Osman Ziyan, faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ziyan “Bizler dernek olarak Kadirli’de gönüllü olarak eğitim hizmeti veriyoruz. Okuma salonları açıyoruz. Açtığımız okuma salonlarında maddi durumu iyi olmayan öğrencilere ücretsiz kurs veriyoruz." dedi.

        Amaçlarının milli ve manevi değerlerine sahip, kendisine, ailesine, milletine, devletine ve insanlığa faydalı bireyler yetiştirmek olduğunu söyleyen Aktif AŞ Genel Müdürü Ali Turhal ise “Gençleri geleceğe hazırlarken çok dikkatli olmalıyız. Çağın getirdiği büyük olumsuzluklar var. Gençlerimiz bu olumsuzluklarla tanışmadan, karşılaşmadan tedbirler alıp kötü alışkanlıklar edinmelerine engel olmalıyız. Aksi taktirde geleceğimizden emin olamayız. Bu mücadelede siz değerli öğretmenlerimize büyük görevler düşmektedir. Bu desteği bizden esirgemeyeceğinize inancımız tamdır.” dedi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder