banner181
banner210

Çorlu'da 'Sevgi Evi' açıldı

26 Şubat 2012 Pazar 10:48
Bu haber 1256 kez okundu

AK Parti Kadın Kolları Çorlu Şubesi, 'İhtiyacın yoksa getir, ihtiyacın varsa götür' sloganı ile toplanan eşyalar için 'Sevgi Evi' kurdu.                 Sevgi...

Çorlu'da 'Sevgi Evi' açıldı
AK Parti Kadın Kolları Çorlu Şubesi, 'İhtiyacın yoksa getir, ihtiyacın varsa götür' sloganı ile toplanan eşyalar için 'Sevgi Evi' kurdu.
        
        Sevgi Evi'nin açılışı, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi ve AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Adnan Volkan tarafından yapıldı. Açılışta bir konuşma yapan AK Parti Kadın Kolları Çorlu Şubesi Başkanı Elif Baş Kan, yoksul ve alım gücü olmayanlara hizmet vermek istediklerini söyledi. Kan, ''Kullanılmış ve kullanılmamış eşyaları burada topluyoruz. İhtiyaç sahibi olan bütün vatandaşlarımız da buraya geliyorlar ayakkabılarından montlarına, pantolonlarına kadar ne giyim ihtiyaçları varsa alıp gidiyorlar.'' dedi.

Kan'ın verdiği bilgiye göre acil ihtiyaçlar, Sevgi Evi'ne getirilmeden doğrudan ihtiyacı olanlara teslim ediliyor. Odun, kömür, gıda, mobilya gibi ihtiyaçlar vatandaşların evine götürülüyor. Giysi, ayakkabı, küçük ev eşyaları ise Sevgi Evi'nden alınabiliyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder