banner181

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı’ya dolandırıcılık suçlaması

24 Şubat 2012 Cuma 19:44
Bu haber 671 kez okundu

Gazeteci yazar Rasim Ozan Kütahyalı, hakkındaki bir dolandırıcılık şikayetiyle ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik Dolandırıcılık Büro Amirliği’nde ifade verdi. Yaklaşık 2 saat Emniyet Müdürlüğü binasında kalan Rasim Ozan...

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'ya dolandırıcılık suçlaması
Gazeteci yazar Rasim Ozan Kütahyalı, hakkındaki bir dolandırıcılık şikayetiyle ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik Dolandırıcılık Büro Amirliği’nde ifade verdi. Yaklaşık 2 saat Emniyet Müdürlüğü binasında kalan Rasim Ozan Kütahyalı daha sonra polisler tarafından garaj kapısından bir otomobile bindirilerek basın mensuplarından kaçırıldı. Eşiyle birlikte Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelen ve eşinden önce emniyetten ayrılan Nagehan Alçı, “Olayı birazdan Rasim size anlatır.” diyerek Asayiş Şube Müdürlüğü’nden ayrıldı. Rasim Ozan Kütahyalı’nın programına katılan iki konuğun yol ve barınma masraflarını ödemediği için şikayet edildiği öğrenildi.

        Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü’ne saat 16.00 sıralarında eşi Nagehan Alçı ve resmi korumasıyla birlikte gelen Rasim Ozan Kütahyalı, Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği’nde hakkındaki şikayetle ilgili ifade verdi. Asayiş Şube Müdürlüğü’nü ilk terk eden isim Kütahyalı’nın eşi Nagehan Alçı oldu. Karşısında basın mensuplarını görünce şaşıran Nagehan Alçı, “Lütfen çekmezseniz çok memnun olurum. Çok kötü görünüyorum. Kanalla ilgili küçük bir şey vardı. Yayınla ilgili bir detay. Birazdan Rasim size anlatır.” açıklamasının ardından emniyetten ayrıldı.

        KÜTAHYALI GARAJDAN KAÇIRILDI
    
        Asayiş Şube Müdürlüğü’nde yaklaşık 2 saat kalan Rasim Ozan Kütahyalı ise kapıda bekleyen basın mensuplarından kaçırılmak için garaja indirildi. Kütahyalı burada bekleyen otomobiline binerek emniyetten ayrıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder